MS-v-hokeji.cz Portál o MS v hokeji 2016

Zpravodajský web oficiálního sponzora MS v hokeji 2016

Cestovní informace

Autem

Z Prahy se autem velmi pohodlně dostanete do Bratislavy po dálnici D1, následně po D2 s napojením přímo na Bratislavu. Cesta trvá přibližně 3 hodiny a je dlouhá 320 km.

Z Prahy do Košic se vydejte po dálnici D1, od Brna pak směrem na Zlín. Dále pokračujte po silnici E 50 směrem na Žilinu a konečně na Košice. Cesta trvá přibližně 8 hodin a je dlouhá 670 km.

Vlakem

Trasa Praha – Bratislava je dlouhá skoro 400 km a vlakem typu Eurocity ji ujedete přibližně za 4 hodiny. V případě, že si koupíte skupinovou jízdenku, cesta vás vyjde mnohem levněji.

Trasa Praha – Košice je dlouhá asi 700 km a vlakem typu Eurocity trvá zhruba 8 hodin. Využít můžete speciální noční autovlak, který vám přepraví i vaše auto a vy můžete zatím celou noc prospat.

Autobusem

Z pražského autobusového nádraží Florenc do Bratislavy pojedete autobusem přibližně 4,5 hodiny. Trasa se dlouhá asi 340 km.

Z pražského Florence do Košic pojedete, s přestupem v Brně, přibližně 11,5 hodiny. Cesta je dlouhá asi 780 km.

Více informací o spojeních naleznete na stránkách IDOSu http://jizdnirady.idnes.cz/.

nebo na stránkách Student Agency http://www.studentagency.cz/.

Letecky

Komu se nechce cestovat po dálnici či železnici a preferuje pohodlí a rychlost, může využít i cesty letadlem – obzvlášť do vzdálenějších Košic. Tam i do Bratislavy denně létá z Ruzyňského letiště společnost ČSA http://www.csa.cz/

Městská doprava

Bratislava - Orange Aréna

Z autobusového i vlakového nádraží se můžete k Orange Aréně dopravit trolejbusem č. 205 nebo autobusy č. 74 a č. 61. Výstupní stanice se jmenuje "Zimný štadión". Cesta trvá 7-9 minut a a pokud máte vstupenku na zápas, jízda dopravními prostředky je zdarma 2h před zápasem a po zápase až do konce provozu.

Košice - Steel Aréna

Z autobusového i vlakového nádraží se můžete k Steel Aréně dopravit tramvají č. 6 nebo spojem R1. Výstupní stanice se jmenuje "Zimný štadión". Cesta trvá 8-10 minut a jízdenka stojí 0.55 €.


Hokejová hra

Střílej góly a staň se nejlepším hráčem.

více