MS-v-hokeji.cz Portál o MS v hokeji 2016

Zpravodajský web oficiálního sponzora MS v hokeji 2016

Aktuálně o MS

Vrbata s Kleslou se k týmu nepřipojí

Vrbata s Kleslou se k týmu nepřipojí

23.4.2011

Další z opor české reprezentace musely odvolat účast na MS. Po odřeknutí Rozsívala a Hanzala se ze zdravotních důvodů omluvili i Vrbata s Kleslou.

Trenér reprezentace Hadamczik se musí vyrovnat s další ztrátou pro svůj tým. Nejprve přišel o beky Blaťáka (Salavat Julajev Ufa) a Rozsívala (Phoenix), a k těm se dnes navíc přidali i výše zmínění – útočník Vrbata s dalším obráncem Kleslou. Jejich Phoenix sice vypadl z playoff zámořské NHL, zdravotní stav jim nicméně start na mistrovství na Slovensku nedovolí.

Klesla nepřijede, je rovněž zraněný. V úvahu jsem bral start Vrbaty, ale i on se potýká se zdravotními problémy s tříslem a břichem a není jasné, kdy se uzdraví. Takže jsem mu řekl, že nebudeme čekat,“ vyjádřil se Hadamczik pro MF DNES.

Hadamczik nyní čeká, jak si v bojích o Stanleyův pohár povedou zbývající týmy, za které nastupují čeští hráči. Nic není ještě jisté, ale na mistrovství by mohl nastoupit například Tomáš Plekanec (Montreal), Dan Krejčí a Tomáš Kaberle (oba Boston), či potenciální náhrada za Radima Vrbatu – Michal Frolík (Chicago).

Zpět na seznam aktualit


Hokejová hra

Střílej góly a staň se nejlepším hráčem.

více