MS-v-hokeji.cz Portál o MS v hokeji 2016

Zpravodajský web oficiálního sponzora MS v hokeji 2016

Aktuálně o MS

Sestava pro MS téměř kompletní

Sestava pro MS téměř kompletní

18.4.2011

Dnes se v Brně sešla na reprezentačním tréninku téměř 100% sestava českého týmu pro nadcházející MS v hokeji na Slovensku.

 

 

Veřejný trénink sledovalo několik desítek fanoušk a poprvé se do něho zapojili naše největší hvězdy: Jaromír Jágr, Martin Havlát, Milan Michálek a Ondřej Pavelec. Ten se stal českou brankářskou jedničkou poté, co Tomáš Vokoun definitivně svůj start zrušil kvůli nevyřešené smlouvě v NHL na další sezónu. K týmu se také nepřipojí další obhájce světového zlata, útočník Radek Dvořák, který neprošel zdravotními testy.

Další hráči z KHL se k týmu připojí v dalších dnech – Jan Marek z Mytišči a ve středu i Jakub Klepiš. Ze zdravotních důvodů nebude startovat ani Marek Kvapil a obránce Marek Blaťák.

Tým se připravuje na České hry, kdy je čekají zápasy s Finskem (čtvrtek 21. 4.), Ruskem (sobota 23. 4.) a Švédskem v neděli. Až na zápas s Kanadou v Praze se k týmu přidá Patrik Eliáš a obránce Marek Židlický.

Na hokejové mistrovství je zatím prodáno více než tři pětiny vstupenek, tj. 242 tisíc, stále však zbývá ještě 150 000, organizátoři však věří, že bude vyprodáno. Bohužel vstupenky na finále a všechny zápasy našich sousedů na Slovensku jsou již vyprodané. Na zápasy českého týmu by se ještě lístky teoreticky mohly objevit v prodeji v případě, že nebudou vyčerpány sponzory.

Pravděpodobná sestava ČR před MS na Slovensku

Brankáři:

Jakub Kovář (České Budějovice), Ondřej Pavelec (Atlanta/NHL), Jakub Štěpánek (Petrohrad/KHL).

Obránci:

Lukáš Krajíček (Třinec), Jakub Nakládal (Pardubice), Petr Čáslava (CSKA Moskva/KHL), Martin Škoula (Omsk/KHL), Karel Rachůnek (Jaroslavl/KHL), Ondřej Němec (Čerepovec/KHL), Tomáš Mojžíš (Dinamo Minsk/KHL), Radek Martínek (New York Islanders/NHL), Marek Židlický (Minnesota/NHL).

Útočníci:

Jaromír Jágr, Roman Červenka, Petr Vampola (všichni Omsk/KHL), Petr Hubáček (Kometa Brno), Martin Růžička (Třinec), Petr Koukal (Pardubice), Michal Vondrka (Slavia Praha), Petr Vrána (Vítkovice) Jiří Novotný (Astana/KHL), Petr Průcha (Petrohrad/KHL), Tomáš Rolinek (Magnitogorsk/KHL), Martin Havlát (Minnesota/NHL), Milan Michálek (Ottawa/NHL), Jakub Voráček (Columbus/NHL), Jakub Klepiš (Ufa/KHL), Jan Marek (Mytišči/KHL), Patrik Eliáš (New Jersey/NHL).

Zpět na seznam aktualit


Hokejová hra

Střílej góly a staň se nejlepším hráčem.

více